Jolie marki Mirage – pochwała piękna

Jolie to najnowsza kolekcja płyt ceramicznych włoskiego producenta Mirage. Seria składa się z siedmiu wzorów marmurów, nawiązujacych do klasyki i tradycji, ale z bardzo współczesnym efektem. Znajdują się tu zarówno odwzorowania eleganckich kamieni o spokojnym rysunku – to np. modele Statuario Fine, Lincoln, Tundra Lite, Pietra Grey, ale także wyrazista Calacatta Select czy bardzo oryginalne i odważne Calacatta Vena Antica i Verde Alpi.

Jolie jest uzupełnieniem pozostałych „kamiennych” kolekcji Mirage’a – Jewels, Cosmopolitan i Wanderlust. Płytki z kolekcji Jolie występują w pięciu formatach (80 x 80, 60 x 120 cm, 120 x 120, 80 x 160 i 120 x 278 cm) i dwóch wykończeniach powierzchni – połysku i matowym spazzolato. Producent oferuje także elementy dodatkowe w postaci mozaiki w dwóch rozmiarach oraz cokołów, stopnic schodów itp.

Ponadto w formacie 120 x 278 cm w wybranych kolorach (Statuario Fine, Lincoln, Calacatta Select i Calacatta Vena Antica), w wykończeniu w połysku, istnieje możliwość zamówienia zestawu składającego się z czterech numerowanych płyt, w których zachowana jest ciągłość wzoru użylenia. Wszystkie elementy kolekcji są już teraz do obejrzenia w salonie GRESTON. Zapraszamy!