O firmie

Salon wyposażenia wnętrz GRESTON to miejsce, w którym prezentujemy najnowsze trendy światowego wzornictwa. Na 2000m2 ekspozycji znajdziemy m.in. najwyższej jakości płytki ceramiczne głównie płytki włoskie i hiszpańskie, ceramikę sanitarną, armaturę, meble i akcesoria łazienkowe oraz oświetlenie do całego domu.

Naszą pasją jest pomoc w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz, dlatego w salonie GRESTON stawiamy na najwyższą jakość produktów pochodzących od wiodących zagranicznych producentów płytek i wyposażenia, takich jak: Iris, MAXFINE, DIESEL, FMG, Mirage, Apavisa, Sicis, Sant’Agostino, Piemme, Colorker, Dune, Devon&Devon, THG, Gessi, Decor Walther, Duravit, Hansgrohe, Ideal Standard i innych.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży wspieramy naszych klientów w poszukiwaniu indywidualnych rozwiązań do każdej przestrzeni, doradzamy w wyborze architektów wnętrz i wykonawców. A wszystko to w otoczeniu niebanalnych aranżacji odpowiadających aktualnym trendom i pełnych nowości technologicznych.