Mała biała – kolekcja umywalek RAK-PETIT już w salonie!

Choć niewielkie, robią naprawdę dużeee wrażenie! Nowo dostępna w salonie GRESTON kolekcja minimalistycznych umywalek marki RAK Ceramics, doskonale odnajdzie się w każdej łazience w rozmiarze XS. RAK-PETIT została zaprojektowana przez włoskiego designera Maurizio Scutellà z niezwykłą pieczołowitością, więc nie powinno dziwić, że zachwyca nie tylko doskonałym wzornictwem, ale i niebywałą funkcjonalnością.

W kolekcji znajdują się dwa rodzaje umywalek wolnostojących – o okrągłym lub kwadratowym kształcie – oraz dwa modele umywalek podwieszanych, które można również łączyć z szafkami podumywalkowymi. Te ostatnie oprócz standardowej, ceramicznej misy, posiadają również dodatkowy (wykonany z tego samego tworzywa) blat, na którym śmiało zmieszczą się niezbędne kosmetyki, przybory toaletowe czy niewielkie dekoracje.

Ceramiczne umywalki z linii RAK-PETITE wykonane są z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu sprawdzą się jako element wyposażenia mieszkań i domów, ale także przestrzeni publicznej – niewielkich łazienek i toalet restauracji, hoteli czy biur. Bo małe może być piękne i praktyczne zarazem!