Naturalne piękno płytek Evoluta do zobaczenia w salonie GRESTON

Przyroda i naturalne piękno materiałów nieustannie inspirują projektantów do tworzenia wyjątkowych kolekcji. Efekt końcowy potrafi wywrzeć niesamowite wrażenie, tak jak w przypadku linii płytek ceramicznych Evoluta od Ceramiche Piemme. Marka właśnie zaprezentowała nam najnowocześniejszą generację gresu porcelanowego, która powstała przy zastosowaniu przełomowej technologii, autorsko opracowanej w zakładach marki. Dzięki temu możemy cieszyć się niezwykłą naturalnością i różnorodnością kolorów płytek z serii Evoluta, które już teraz można zobaczyć w salonie GRESTON.

Kolekcja została zainspirowana pięknem skał metamorficznych, takich jak kwarcyt wydobywany z włoskich Alp. Wyróżnia go niezwykle nowoczesny charakter, dzięki czemu świetnie dopełni aranżacje kuchni, łazienek lub salonów – choć płytki marki Piemme doskonale sprawdzą się nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale także komercyjnych. Będą stanowiły niekwestionowaną ozdobę wnętrz hoteli, restauracji czy innych lokali usługowych.

Płytki marki Ceramiche Piemme powstały w pięciu kolorach i trzech rozmiarach (30x60cm, 60x60cm i 60×119,5cm), a ich grubość wynosi 9,5 cm. Dodatkowo dostępne są w wersji gładkiej i strukturalnej, co pozwoli na zakup płytek idealnie dopasowanych do naszych potrzeb.