Nowa kolekcja Wanderlust od Mirage już dostępna

„Wanderlust” to w wolnym tłumaczeniu chęć do podróżowania, eksploracji i zwiedzania świata. Nic więc dziwnego, że to właśnie słowo stało się nazwą i jednocześnie hasłem przewodnim nowej kolekcji płytek ceramicznych marki Mirage. A ta, mieniąca się dziesiątkami barw i zachwycająca nieszablonowymi rysunkami, przywodzi na myśl najpiękniejsze dary matki ziemi – naturalne kamienie. I tak podziwiając serię Wanderlust możemy odnaleźć ukryte w niej wizerunki urzekających onyksów czy agatów, jakie spotkamy przemierzając odległe Włochy, Francję, Brazylię czy Madagaskar.

Bogato użylony marmur i błękitny azul w wydaniu marki Mirage nie tylko pięknie się prezentują, ale też są funkcjonalnym rozwiązaniem pasującym zarówno do łazienki, jak i sypialni. Umieszczone na podłodze sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym, a na ścianach będą stanowiły rodzaj oryginalnego dekoru.

Wszystkie płytki występują w rozmiarze 1200×2780 cm, a wybrane wzory dostępne są również w formacie 800×1600 cm oraz 800×800 cm. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i najlepszych materiałów, znakomicie sprawdzą się nie tylko w domach, ale też budynkach użyteczności publicznej. Wanderlust to doskonały przepis na eleganckie ponadczasowe wnętrza.