Odśwież łazienkę na wiosnę – nowa kolekcja D-Neo od Duravit

Pierwsze ciepłe promienie słońca i budząca się do życia natura sprawia, że coraz odważniej myślimy o zmianach, które wprowadzą powiew świeżości także do naszych domów i mieszkań. Sprzątamy, odnawiamy i remontujemy. A jeśli marzymy o całkowitym przearanżowaniu łazienki lub wprowadzeniu do niej kilku zupełnie nowych, a do tego funkcjonalnych elementów, z pomocą przychodzą produkty z serii łazienkowej D-Neo od marki Duravit.

D-Neo to nowa linia ceramiki i mebli łazienkowych, w skład której wchodzą umywalki meblowe i nablatowe, toalety, bidety, wanny (w tym wanny wolnostojące), armatura oraz podwieszane półki, szafki z wbudowanym lustrem, słupki i podświetlane lustra. Wszystkie wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o najmniejszy detal, a do tego dostępne w salonie GRESTON w atrakcyjnych cenach. Szeroki wachlarz produktów może przyprawić o zawrót głowy, ale dzięki prostym liniom i geometrycznym kształtom, bez względu na nasz wybór, z łatwością dopasujemy je do wnętrz każdej łazienki – zarówno tej w rozmiarze XS, jak i tej zdecydowanie większej. To nie przypadek, bo linia D-Neo zaprojektowana została przez belgijskiego projektanta Bertranda Lejoly’ego tak, by nie tylko pasowała do różnych przestrzeni, ale też by w prosty sposób mogła być łączona z innymi, zastanymi elementami wyposażenia naszych łazienek. To z kolei daje szansę na stworzenie indywidualnego stylu przy jednoczesnym zachowaniu maksimum funkcjonalności.

Produkty dostępne są w różnych rozmiarach i wykończeniach, co sprawia, że każdy znajdzie w kolekcji coś dla siebie. Pełną gamę ceramiki i mebli łazienkowych z serii D-Neo można nabyć w podwarszawskim salonie wyposażenia wnętrz GRESTON.