Poczuj ciepły letni deszcz dzięki serii Rainfinity od Hansgrohe

W salonie GRESTON dostępna jest już najnowsza linia prysznicowa marki HansgroheRainfinity, która zamieni codzienny prysznic w wyjątkowy rytuał poruszający wszystkie zmysły.

Zróżnicowana intensywność strumieni, płynących z tarcz strumieniowych posiadających nowatorsko rozmieszczone dysze, pozwoli na relaks lub rozluźni zmęczone treningiem mięśnie. Z kolei głowica prysznicowa Rainfinity z innowacyjnym przyłączem ściennym, które posiada regulację ustawienia, pozwoli na szybkie odświeżenie bez konieczności moczenia twarzy i włosów.

W serii Rainfinity znajdują się zarówno duże, okrągłe główki prysznicowe (130 mm Ø), jak i te bardziej minimalistyczne o podłużnym kształcie, a także deszczownice, półki prysznicowe oraz głowica prysznicowa z przyłączem ściennym i regulacją kąta ustawienia. Serię charakteryzuje też wyjątkowa kolorystyka. Poza standardowym chromem możemy wybrać biały (matowy) kolor główki prysznicowej, co w połączeniu z antracytowymi tarczami strumieniowymi i nowatorsko rozmieszczonymi dyszami daje niespotykane dotychczas rozwiązanie kolorystyczno-wzornicze.