Wyjątkowa prostota – umywalki z serii Ipalyss od Ideal Standard

Łazienka powinna być miejscem, w którym z prawdziwą przyjemnością rozpoczynamy i kończymy kolejny intensywny dzień. Spełnienie tego warunku ułatwi nam seria umywalek nablatowych Ipalyss z kolekcji Atelier marki Ideal Standard, która pojawiła się już w salonie GRESTON. Zaprojektowana przez Robina Leviena, dostępna jest w pięciu rozmiarach (40 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 80 cm) i trzech różnych kształtach (koło, owal, prostokąt).

To, co wyróżnia linię Ipalyss to przede wszystkim nowoczesna, niezwykle lekka forma, zaskakująco cienka ceramika i bogata paleta kolorystyczna. Do wyboru mamy dwanaście, nieco zgaszonych barw, między innymi: powder, state grey, sage, nude czy pomegranate. Co więcej, jeśli przyjdzie nam ochota na prawdziwą zabawę kolorem, możemy pokusić się o wybór korka ceramicznego w identycznym jak umywalka lub zupełnie odmiennym odcieniu. Perfekcyjnie dopasowany detal, będzie aranżacyjną kropką nad i zestawu. By całość prezentowała się jeszcze efektowniej producent proponuje też baterie z kolekcji Connect Air lub Joy.

Umywalki od Ideal Standard doskonale sprawdzą się w nietuzinkowych łazienkach, całkowicie odmieniając ich charakter. Barwna ceramika w połączeniu z kolorową armaturą lub wzorzystymi kaflami będzie nie tylko stanowić niezwykle oryginalny akcent we wnętrzu, ale też pomoże nam zbudować kompozycję, o której do tej pory mogliśmy tylko pomarzyć, a która doda kolorytu każdej kąpieli czy porannej toalecie. Siła produktów z serii Ipalyss tkwi jednak nie tylko w bardzo odważnej kolorystyce, ale przede wszystkim w połączeniu rzemiosła oraz technologicznych innowacji. Jaki jest efekt? Luksus, którym będziemy cieszyć się przez długie lata.